top of page

Programs & Events

Public·84 members

[[[shikoni>>>]]] Kosova Izraeli transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023


<plaintext/><xmp>.


Nëse zbulojmë se ata synojnë të vënë në cak Izraelin, ne nuk do të hakmerremi vetëm në ato fronte, por do të shkojmë te koka e gjarprit, që është Irani”, tha Barkat për Daily Mail. “Ajatollahët në Iran nuk do të flenë mirë natën, ne do të sigurohemi që ata të paguajnë një çmim të rëndë nëse, Zoti na ruajt, hapin frontin verior”. Hezbollahu ka shkëmbyer zjarr me forcat izraelite në kufirin libanez gjatë dy javëve të fundit në shenjë hakmarrjeje ndaj bombardimeve të pandërprera të Forcave të Mbrojtjes të Izraelit në Rripin e Gazës. Në këto kanale televizive do të transmetohet ndeshja Izrael – KosovëKombëtarja e Kosovës në futboll e nis sot ciklin kualifikues për Kampionatin Evropian “Euro 2024”. “Dardanët” rrugëtimin drejt Evropianit e nisin në udhëtim te Izraeli sot me fillim nga ora 18:00, shkruan lajmi. net. Ndeshja ndërmjet Izraelit dhe Kosovës do të transmetohet në Klan Kosova dhe SuperSport 3. Lajmi është konfirmuar nga dy televizionet nëpërmjet rrjeteve sociale. Kosova dhe Izraeli bëjnë pjesë në Grupin I së bashku me Zvicrës, Rumaninë, Bjellorusinë dhe Andorrën. Milicia me bazë në Liban dhe zyrtarët iranianë thuhet se ndihmuan Hamasin të përsosë planet taktike dhe strategjike për sulmin e befasishëm të 7 tetorit ndaj Izraelit që la 1, 300 të vdekur dhe mori peng gati 200 persona. Udhëheqësit e Hezbollahut deklaruan javën e kaluar se ishte “plotësisht i përgatitur” për t’u bashkuar me luftimet në mbështetje të Hamasit. Nëse Izraeli zbulon se Hezbollahu po hap plotësisht një front lufte në kufirin verior të Izraelit, IDF do të nisë një akuzë të pafalshme kundër Iranit, për të cilën Barkat tha se është sinonim i Hezbollahut. Gjithë idetë, vijnë nga izraelitët - Kuriozitete ... Izraeli. Google ndodhet prej disa vitesh në Izrael, po ashtu edhe Apple drejtpërdrejtë (live stream), që ofrohet prej pak kohësh nga rrjeti më i madh ... Paralajmërimi - Izraeli paralajmëron Iranin dhe Hezbollahun nëse i bashkohen Hamasit në luftime: Do ju fshimë nga faqja e dheut21:25, 22/10/2023 Izraeli u zotua të premten të nisë një sulm ushtarak në shkallë të plotë kundër Iranit nëse grupi Hezbollah i bashkohet luftës në vazhdim, sipas një raportimi. Nir Barkat, Ministri i Ekonomisë i Izraelit, paralajmëroi se do të “eliminonte Hezbollahun”, grupi në Liban i mbështetur nga Irani, nëse ofron mbështetjen ushtarake ndaj Hamasit, transmeton Telegrafi. “Plani i Iranit është të sulmojë Izraelin në të gjitha frontet. Grupi terrorist “nuk do të përshkallëzohet pa urdhrin e Iranit”, tha ai, duke shtuar se ekziston një “rreshtim global i së keqes” midis Iranit, Hamasit dhe Hezbollahut. “Libani dhe Hezbollahu do të paguajnë një çmim të rëndë, të ngjashëm me atë që Hamasi do të paguajë. Por kjo nuk mjafton”, tha Barkat. kosova Transmetim i drejtpërdrejtë 23 sht 2017 — kosova Transmetim i drejtpërdrejtë. 1 waitingmore What Ignited The Ongoing Palestine vs Israel Conflict | Promises & Betrayals | Timeline. Manifestimi i konfliktit Izrael-Hamas në rrjetet sociale Për shembull, ata kërkojnë “të gjitha pamjet në Izrael” dhe “transmetim i drejtpërdrejtë nga Izraeli”. Më të lexuarat. BE-ja po pret, Kosova akoma s'ia ka ... Andorra Kosova drejtpërdrejt 12.10.2023 Transmetim i drejtpë Izraeli anulon rezervimin e hotelit në Prishtinëpara 3 dite - FlakaNdeshja mes Kosovës dhe Izraelit pritet të shtyhet. Dardanët nisin përgatitjet për ... Tag: Pfizer Kryeministri izraelit Benjamin Netanyahu u vaksinua për Covid-19 në një transmetim të drejtpërdrejtë nga spitali Tel Hashomer në Tel Aviv. Izrael dy eksperte ...


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page