top of page

Programs & Events

Public·96 members

[LIVE SPORT>] UTA Arad vs Oțelul live online 13.11.2023


Biletele se vor găsi online pe uta-arad.ro secțiunea ticketing. Acestea se ... Astfel, UTA-Oțelul Galați din etapa a 16-a a Superligii se va juca la Sibiu ...


Oțelul Galați - UTA Arad Live Video Online în etapa 1 din SuperligaOțelul Galați a remizat cu UTA Arad, 1-1, în primul meci al sezonului 2023-2024 din Superliga. Puștiul Rareș Pop a deschis scorul cu o execuție splendidă, în finalul primei reprize. Nou-promovata a dat replica în repriza a doua, prin Alex Pop (min. 63) și ar fi putut chiar să câștige, dar Cisotti l-a luat la țintă pe Iacob de la punctul cu var. Oțelul Galați – UTA Arad 1-1, Live Video Online Min. 90: Fluier final Min. UTA Arad vs FC Otelul Galati, Prediction & Betting Tips UTA Arad vs FC Otelul Galati predictions, analysis of Asian Handicap odds, over /under odds, predictions for the outcome of the match from top experts. UTA Arad - Otelul Galati Rezumat: Fotbal Scoruri & Urmăriți meciul live de Romanian Liga I Fotbal dintre UTA Arad și Otelul Galati cu Eurosport. Meciul începe la 20:30 pe 13 noiembrie 2023. UTA Arad vs Otelul Galati LIVE | Superliga | Meci Live - YouTube YouTube YouTube · Translate this page YouTube gamerulBABA 6 hours ago 6 hours ago Ce a spus Dorinel Munteanu despre duelul cu UTA Arad „Sunt bucuros că suntem în fața primului joc din SuperLigă, sunt convins că suntem pregătiți prin tot ceea ce am făcut de la ultimul nostru joc de pe teren propriu, cu Unirea Dej, când am promovat și până în prezent. Mi-am dorit să încep pregătirea cu cantonamentul de la Vatra Dornei, unul de pregătire fizică pe care l-am făcut în fiecare an și care sunt convins că se va vedea pe parcursul acestui campionat. După aceea, știu că și cel din Austria a fost un cantonament foarte reușit. Chiar dacă am avut doar rezultate de egalitate, am văzut o creștere a jocului la echipa noastră. UTA Arad vs FC Otelul Galati: Live Score, Stream and H2H Match UTA Arad vs FC Otelul Galati in the Romania. Liga I (11/13/2023): Live score, stream, statistics match & H2H results on Tribuna.com. 76: Cisotti ratează un penalty pentru Oțelul! Min. 63: GOOOL OȚELUL GALAȚI! Alexandru Pop egalează pentru dunăreni! Min. 53: Zhelev trimite pe lângă, dintr-o situație foarte bună Min. 46: A început repriza a doua Min. 45+6: Pauză Min. 45+6: GOOOL UTA! Rareș Pop trimite o „torpilă” în vinclu, de la 20 de metri! Min. 25: Din poziție ideală, Cooper șutează peste peluză Min. 18: Fatai scapă spre poartă, dar e blocat de portarul Iacob Min. 15: Cele două echipe se „macină” la jumătatea terenului. Destul de multe imprecizii Min. 3: Arădenii lovesc bara! Min. ᐉ UTA Arad vs Oţelul Galaţi Livestream, Tipp Wie du das Spiel/Video sehen kannst UTA Arad vs Oţelul Galaţi Livestream-Video. Vorhersagen, H2H, Statistiken und Live-Stände. Liga I. 13/11/2023.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

                      ...science pour la conservation...

Merci pour votre soutien
Logos for Cameroon universities.jpg
Soutenez nous!

​Contacter : ​Ms GOMEH-DJAME Aicha

Email : djameaicha@gmail.com

​​​

© 2023 pour BatCameroon

SMACON new logo.jpg
Rufford logo.jpg
bottom of page