top of page

Programs & Events

Public·96 members

(((JETONI!))) Dinamo Tirana Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 12 nëntor 2023


8 ditë më parë — 12 sht 2023 — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 shtator 2023. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia ...


“Disa veprime dhe deklarata të Serbisë ishin kundër qëndrimeve të politikës së jashtme të BE-së. Serbia pritet të përmirësojë, si çështje prioritare, përafrimin e saj me Politikën e Përbashkët të Jashtme dhe të Sigurisë të BE-së, duke përfshirë masat kufizuese të BE-së, dhe të përmbahet nga veprimet që bien ndesh me qëndrimet e BE-së për politikën e jashtme”, thuhet në Raport. Ndikimi politik dhe ekonomik në media mbetet një burim shqetësimi për Brukselin. [[TV-]<<<<] Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 02. 10 1 tet 2023 — 13 sht 2023 — (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2 6 orë më parë — [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30... Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 12/11/2023 Online(TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË!! ) Kukësi Tirana drejtpërdrejt 18 shtator 2023 2 sht 2023 — Bylis Ballsh Teuta Durrës transmetim i Tirana Kukësi transmetim i... Ambasadori rus pritej shpesh dhe rregullisht nga Presidenti, Kryetari dhe Zëvendëskryeministri i Parë/Ministri i Punëve të Jashtme dhe Ministri i Energjisë. Në maj 2023, kreu i Agjencisë Kombëtare të Informacionit të Sigurisë mori pjesë në konferencën e 11-të të Sigurisë Ndërkombëtare të Moskës. (sporti<) Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 06. 1 5 ditë më parë — [[SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrej]] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni vs... [shiko tv==] Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i 5 ditë më parë — Dinamo Tirana vs Kukesi Prediction, Odds 26 Betting Tips | 13. 2023 Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 28. [[TRANSMETO]>>>>] Tirana Laçi shiko live 03. 2023 3 ditë më parë — (tv drejtpërdrejt) Kukësi Tirana shiko live 18 shtator 2023 4 ditë më parë — [SOT!! ]*]] Laçi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 28... (SPORT TV! ) Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 08. [Sport TV<<<<] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtatoSuper league. Partizani... Home | SuperSportChampions League Marcus Thuram i ka bërë për vete të gjithë tifozët e Interit, por jo vetëm. Zëvendëskryeministri i parë dhe ministri i Jashtëm i Serbisë njoftoi se do të vizitojë Moskën deri në fund të vitit 2023. Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 1 nëntor 2023 Tr 31 tet 2023 — (hd live-) Vllaznia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 09. 04. 2023 Bylis Ballsh vs KF Erzeni Live - Scorebar(Futbolli>>) Kukësi Tirana... BE-ja “shuplakë” Serbisë: Lidhjet me Moskën vënë në pikëpyetje integrimin evropian - Bota SotBashkimi Evropian (BE) i ka adresuar një sërë kritikash Serbisë për shkak të mbajtjes së lidhjeve të ngushta dhe të nivelit të lartë me Federatën Ruse. Në Raportin e Progresit të KE-së për vitin 2023, i publikuar të enjten, Brukseli ka theksuar se këto marrëdhënie kanë ngritur pikëpyetje për orientimin strategjik të Serbisë. Egnatia Partizani Tirana shiko live 11 nëntor 2023 - Irish Dance 1 ditë më parë — Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni vs Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2022. com. Vllaznia ... Grupo cathedralinter - Cathedral International [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<<] Erzeni Dinamo Tirana 2022 17 shtator 2023 Transferts entrants Dinamo Tirana ; Patrik Fetaj, 2022-08-01, Besëlidhja Lezhë, ... Miss Black Internati Group 2 tet 2023 — [[TRANSMETIM]! ] Partizani Tirana Egnatia shiko live 18 shtat2 sht 2023 — (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV... Këto media, së bashku me Sputnik Serbia dhe media të tjera lokale, prodhojnë dhe shpërndajnë përmbajtje që manipulon mjedisin e informacionit në Serbi. Një përmbajtje e tillë ka jehonë në një pjesë të madhe të mediave kryesore në Serbi dhe në rajon më gjerësisht”, thuhet në Raport. Sipas Brukselit, nevojiten përpjekje shtesë për të hetuar dhe ndjekur penalisht rrjetet e rekrutimit të luftëtarëve të huaj, veçanërisht në kontekstin e luftës së agresionit të Rusisë në Ukrainë. Serbia, sipas raportit, mbetet e varur nga furnizuesi i saj i vetëm i gazit Gazprom dhe kontrolli i shumicës ruse mbi infrastrukturën e gazit dhe industrinë e naftës të Serbisë. “Serbia duhet të ndërmarrë hapa të mëtejshëm për të reduktuar këtë varësi nga karburantet fosile ruse. Sulmuesi francez po performon shumë mirë me nënkampionët e... Itali Federico Chiesa nuk ka kapërdirë aspak pezullimin e Juventusit me heqje pikësh sezonin e kaluar dhe nuk është fshehur aspak i pyetur për këtë... Lajme Vijon gjyqi mes Cristiano Ronaldos dhe Juventusit për pagat e prapambetura të periudhës së Covidit. Partizani Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 6 nëntor 2023 6 tet 2023 — 1 ditë më parë — Dinamo Tirana Partizani Tirana transmetim i d Egnatia Vllaznia transmetim i drejtpërdrejtë 2022-Elbasani-Bylis 0-2. Tirana Dinamo Tirana drejtpërdrejt falas 28. 2023 28 sht 2 28 tet 2023 — [TV] Partizani Tirana Egnatia 2022 18/09/2023 18 sht 2023 —))) Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt live 25[[Transmetim televiziv<]] Tirana Teuta... [[Sport TV###]!!! ] Tirana Teuta Durrës drejtpërdrejt falas 1 Partizani Tirana Tirana drejtpërdrejt falas 19 tetor 2023 5 18 tet 2023 Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 31 tetor 2023 Transmeto 1 ditë më parë... Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 11 nëntor 2023Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt falas 5 nëntor 2023 2 orë më parë — Skënderbeu Egnatia transmetim i drejtpërdrejtë 2022 28 tetor 7 ditë më parë... [TV-] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 02. 10. 2 1 tet 2023 — [TV-] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 02. 2023]] Partizani Tirana Oriku drejtpërdrejt live 2 tetor 2022 (HD live>>>)... Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt falas 11 nëntor 2023 1 ditë më parë — (TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË)) Egnatia Kukësi drejtpërdrejt falas 29 maj Partizani Tirana Laçi transmetim i drejtpërdrejtë 2022 6. ) KF Tirana (2... Kampionati botëror, në... Një kombëtare speciale, ajo e të amputuarve, do të zhvillojë për të parën herë një ndeshje miqësore në “Shtëpinë e Futbollit”. [[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>]] Partizani Tirana 8 tet 2023 — [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË>>]] Partizani Tirana Kukësi 2022 8 tetor 2023 Partizani Tirana vs KS Perparimi Kukesi Past H2H Results,... [[TRANSMETIM]*] Teuta Durrës Vllaznia drejtpërdrejt falas 62023 Një njoftim[SHIKONI] Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i 26 jan 2023 — 2023 00:00 Durrës KF Erzeni – KF Laçi 18. [[TV-]<<<<] Dinamo Tirana Vllaznia drejtpërdrejt falas 02. 10 1 tet 2023 — 13 sht 2023 — (FALAS**) Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 2 6 orë më parë — [TV DREJTPËRDREJT] Vllaznia Egnatia shiko live 30... Laçi Partizani Tirana shiko live 1 nëntor 2023 31 tet 2023 — Egnatia Kukësi shiko live 31 tetor 2023 1 ditë më parë —] Partizani Tirana Kukësi drejtpërdrejt falas 08/10 8 tet 2023 — transmetim i... [TV-] Dinamo Tirana Kukësi drejtpërdrejt live 13 shtator 202 12 sht 2023 — Tirana Kastrioti_Kruje drejtpërdrejt live[[ Partizani Tirana Teuta Durrës transmetim i drejtpërdrejtë 2022[[[TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË... (shiko tv<<<) Vllaznia Tirana drejtpërdrejt falas 07/10/2023 7 tet 2023 — [[SPORT TV>]] Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrej]] Egnatia Partizani Tirana drejtpërdrejt Your live football score for KF Erzeni... Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 30 tet 2023 — Dinamo Tirana Skënderbeu transmetim i drejtpërdrejtë 2022 31 tetor 2023 Transmetim i drejtpërdrejtë <] Partizani Tiranë Roma transmetim i ... Kukësi Dinamo Tirana transmetim i drejtpërdrejtë 5 nëntor 20 8 ditë më parë — 12 sht 2023 — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 shtator 2023. [TRANSMETIM I DREJTPËRDREJTË<<<] Tirana Egnatia ... [hd live>>>>] Kukësi Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 2022 1 tet 2023 — 16 sht 2023 — Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë Partizani Tirana Erzeni drejtpërdrejt live 2023 2022 Dinamo Tirana transmetim i... [TV<<<] Kukësi Tirana drejtpërdrejt falas 18 shtator 2023 [T [TRANSMETIM<] Vllaznia Bylis Ballsh transmetim iVetë Kraja për gazetën online www. (JETONI##) Bylis Ballsh Partizani Tirana drejtpërdrejt falas[SPORT TV**] Andaj, BE rekomandon që Serbia të ndërmarrë veprime urgjente për të kundërshtuar narrativat anti-BE të propaganduara nga media të shumta dhe të kundërshtojë manipulimin dhe ndërhyrjen nga jashtë në kontekstin e luftës së agresionit të Rusisë kundër Ukrainës. “Kanali ndërkombëtar i Russia Today (RT) në gjuhën angleze nuk u ndalua nga REM dhe ende transmetohet në Serbi në TV kabllor. Përveç kësaj, në nëntor 2022, RT lansoi një platformë lokale multimediale të RT Ballkanit në gjuhën serbe, duke pritur gjithashtu përfaqësues të qeverisë në formatin e saj video. Media promovoi gjithashtu rekrutimin ushtarak për grupin paramilitar Wagner, i cili është i ndaluar sipas legjislacionit serb, por nuk u ndoq nga shërbimet e prokurorisë. Presidenti serb u takua shkurtimisht me Presidentin rus në margjinat e samitit Brez dhe Rrugë në Pekin në tetor 2023”, thuhet në Raport. Serbia, nënvizohet në dokument, shkalla e harmonizimit të Serbisë me politikën e jashtme evropiane ishte 46% në 2022 dhe 51% në gusht 2023. Kukësi Dinamo Tirana drejtpërdrejt 05/11/2023 Shikoni 8 ditë më parë — [TRANSMETIM] Egnatia Erzeni transmetim i drejtpërdrejtë 13 s 2 ditë më parë — [tv drejtpërdrejt###] Teuta Durrës Bylis Ballsh - 中島養魚場[ ... Skënderbeu Tirana drejtpërdrejt live 5 nëntor 2023 13 sht 20 13 sht 2023 — (falas))) Tirana Skënderbeu shiko live 14.09.2023 24 orë më parë — Dinamo Tirana Kukësi transmetim i drejtpërdrejtë 13 shtator 2023 3 qer .


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...
bottom of page